Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miley Cyrus - Justin Bieber je zajíček

27. 11. 2010

Miley Cyrus: "Justin Bieber je zajíček!"

STARS: Miley Cyrus:
Zdroj: Profimedia.cz

Už na srpnové show v New Yorku bylo úplně jasné, že Justin by chtěl s Disney star zažít něco mnohem víc, než jen společné vystupování. Smiley má však na věc jiný názor...

Když se Justin (16) a Miley (17) společně objevili na pódiu, aby zazpívali song Overboard fanoušci šíleli nadšením. A stejnou euforii prožíval i kanadský zpěvák na svém twitteru: "Oooh! Miley je tak sexy! A zpívá božsky! Je prostě hot!"

"Viděla jsem jejich show a kdykoliv měl Justin sebemenší příležitost, aby se Miley dotkl, tak to udělal. Zkoušel s ní prostě flirtovat na pódiu," prozradila fanynka, která stála hned pod pódiem.

Seriálová Hannah Montana na zpěvákovy výzvy ale nereagovala a později i vysvětlila proč: "Justin je vážně roztomilý, ale já nejsem na zajíčky. Dávám přednost zkušenějším klukům!"

Justin se jejími slovy ale nenechal odradit a i přesto, že teď chodí se zpěvačkou Jasmine Villegas, o Miley stojí dál. "Když se mnou nechce nic mít, tak bychom aspoň mohli ještě párkrát společně vystoupit," zasmál se zpěvák a na závěr dodal: "To nám šlo skvěle!"

Připadá ti tohle vystoupení tak žhavé, jak popisuje fanynka?

 

PS: To vystoupení se mě osobně zdá hrozný...Ona tam vypadá na 20 a on na 12, nemyslíte?? -,-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář